NaStyku.pl

Zgorzelec: 47-latka zatrzymana za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 47-letnią mieszkankę naszego powiatu, podejrzewaną o posiadanie narkotyków. Mundurowi w jej mieszkaniu ujawnili marihuanę. Teraz kobiecie grozi do 3 lat więzienia.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 47-latkę. W wyniku przeszukania w mieszkaniu kobiety policjanci zabezpieczyli worek foliowy z suszem roślinnym, wagę elektroniczną i puste woreczki z zapięciem strunowym.

Zatrzymana trafiła do zgorzeleckiej jednostki, gdzie usłyszała zarzut za posiadanie ponad 40 gramów marihuany do którego się przyznała. Teraz za popełnione przestępstwo grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również