NaStyku.pl

Zgorzelec: 29-latek odpowie przed sądem za liczne, sklepowe kradzieże. Ukradł towar o wartości 6 tys. złotych

Mężczyzna wykorzystując nieuwagę obsługi sklepów na terenie miasta i gminy Zgorzelec wyniósł towar o łącznej wartości ponad 6 tysięcy złotych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego udowodnili jednemu z mieszkańców powiatu liczne kradzieże sklepowe. 29-letni mężczyzna z jednego ze sklepów budowlanych na terenie gminy wyniósł termostat pokojowy. Kolejnych kradzieży dopuścił się w aptece i w drogerii, skąd wyniósł rożnego rodzaju kosmetyki. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła ponad 6 tysięcy złotych.

Mężczyzna za popełnione przestępstwa usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również