NaStyku.pl

Zgorzelczanin spędzi 566 dni w zakładzie karnym

566 dni spędzi w zakładzie karnym 29-letni Polak, zatrzymany przez zgorzeleckich pograniczników. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie czterech listów gończych!
Straż Graniczna, zdjęcie ilustracyjne / fot. NOSG
Straż Graniczna, zdjęcie ilustracyjne / fot. NOSG

W środę (7.08) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu zatrzymali 29-letniego mieszkańca Zgorzelca, poszukiwanego na podstawie czterech listów gończych.

Mężczyzna w Polsce poszukiwany był od 2018 r. Sądy Rejonowe w Żaganiu, Jaworzu, Bolesławcu i Zgorzelcu wydały za nim cztery listy gończe. W katalogu czynów zabronionych, za które był poszukiwany znalazły się kradzieże z włamaniem i prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu lub środków odurzających – informuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zatrzymany został przewieziony do najbliższego aresztu śledczego, gdzie spędzi ponad 18 miesięcy.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 13:15
W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 11:11
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.

Zobacz również