NaStyku.pl

Zgłoś uwagi do projektu przebudowy ul. Konarskiego!

Wydział przygotowania i realizacji inwestycji Urzędu Miasta Zgorzelec zaprasza do wnoszenia, w terminie do 8 kwietnia, pisemnych uwag i propozycji do dokumentacji projektowej dotyczącej planowanej przebudowy ul. Konarskiego.
Droga wewnętrzna ul. Konarskiego 1-4
Droga wewnętrzna ul. Konarskiego 1-4

Zebrane wnioski zostaną omówione podczas otwartego spotkania z mieszkańcami, 9 kwietnia o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury.

Prace nad projektem związane są z przygotowaniem wniosku o dofinansowanie inwestycji środkami zewnętrznymi. Uwagi i propozycje prosimy nadsyłać pocztą:

  • elektroniczną na adres: urzad@zgorzelec.eu
  • tradycyjną na adres: Urząd Miasta Zgorzelec, ul. Domańskiego 7, 59-900 Zgorzelec

lub osobiście składać w Punkcie Obsługi Interesanta urzędu w kopercie opisanej: Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji - Wnioski do projektu ul. Konarskiego

Dokumentacja wraz z projektem budowlanym jest dostępna tutaj-klik. Z dokumentacją można również zapoznać się w wydziale przygotowania i realizacji inwestycji (III piętro, pok. 314) w siedzibie urzędu, w godzinach pracy urzędu.

Skrócona informacja o planowanych zmianach:

przebudowa drogi ul. Konarskiego będzie obejmuje trzy odcinki:

a) odcinek I – od zjazdu do przedszkola przy ul. Staszica 19 do zatoki parkingowej u wylotu ul. Konarskiego w ul. Powstańców Śląskich,

b) odcinek II – od skrzyżowania z ul. Warszawską/Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Konarskiego na wysokości wejścia do parku im. Andrzeja Błachańca,

c) odcinek III – od skrzyżowania z ul. Warszawską do rozwidlenia ul. Powstańców Śląskich/ul. Konarskiego, na wysokości stacji paliw.

Opracowanie obejmuje także przebudowę wewnętrznej drogi przy budynkach o numerach 1-4.

 

 

 

 Aby pobrać dokumentację wraz z projektem budowlanym możesz zeskanować QR kod swoim telefonem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaakceptuj Twój e-PIT na podatki.gov.pl do 30 kwietnia

Termin na składanie rocznych deklaracji PIT za 2018 r. mija 30 kwietnia

Życie
czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:41
Zostały już tylko 2 tygodnie, aby w usłudze Twój e-PIT zaakceptować albo odrzucić PIT za 2018 r. Jeśli do 30 kwietnia nie zrobisz tego oraz nie rozliczysz się w inny sposób, to urząd skarbowy uzna przygotowany dla ciebie e-PIT za złożony.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.

Zobacz również

Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 11:09

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była...