NaStyku.pl

Zgłoś uwagi do projektu przebudowy ul. Konarskiego!

Wydział przygotowania i realizacji inwestycji Urzędu Miasta Zgorzelec zaprasza do wnoszenia, w terminie do 8 kwietnia, pisemnych uwag i propozycji do dokumentacji projektowej dotyczącej planowanej przebudowy ul. Konarskiego.
Droga wewnętrzna ul. Konarskiego 1-4
Droga wewnętrzna ul. Konarskiego 1-4

Zebrane wnioski zostaną omówione podczas otwartego spotkania z mieszkańcami, 9 kwietnia o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury.

Prace nad projektem związane są z przygotowaniem wniosku o dofinansowanie inwestycji środkami zewnętrznymi. Uwagi i propozycje prosimy nadsyłać pocztą:

  • elektroniczną na adres: urzad@zgorzelec.eu
  • tradycyjną na adres: Urząd Miasta Zgorzelec, ul. Domańskiego 7, 59-900 Zgorzelec

lub osobiście składać w Punkcie Obsługi Interesanta urzędu w kopercie opisanej: Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji - Wnioski do projektu ul. Konarskiego

Dokumentacja wraz z projektem budowlanym jest dostępna tutaj-klik. Z dokumentacją można również zapoznać się w wydziale przygotowania i realizacji inwestycji (III piętro, pok. 314) w siedzibie urzędu, w godzinach pracy urzędu.

Skrócona informacja o planowanych zmianach:

przebudowa drogi ul. Konarskiego będzie obejmuje trzy odcinki:

a) odcinek I – od zjazdu do przedszkola przy ul. Staszica 19 do zatoki parkingowej u wylotu ul. Konarskiego w ul. Powstańców Śląskich,

b) odcinek II – od skrzyżowania z ul. Warszawską/Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Konarskiego na wysokości wejścia do parku im. Andrzeja Błachańca,

c) odcinek III – od skrzyżowania z ul. Warszawską do rozwidlenia ul. Powstańców Śląskich/ul. Konarskiego, na wysokości stacji paliw.

Opracowanie obejmuje także przebudowę wewnętrznej drogi przy budynkach o numerach 1-4.

 

 

 

 Aby pobrać dokumentację wraz z projektem budowlanym możesz zeskanować QR kod swoim telefonem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

znak C-2

Wyjeżdżając z Görlitz skręcisz w prawo

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 15:22
Uwaga kierowcy! 25 czerwca 2019 r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu przy Moście Jana Pawła II w Zgorzelcu. Kierowcy wyjeżdżający z Niemiec będą musieli skręcić w prawo.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 12:21
Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.

Zobacz również

Oferta pracy: elektryk w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami w Zgorzelcu
Życie
środa, 19 czerwca 2019, 11:11

PZN zatrudni elektryka

PZN Sp. z o.o. zatrudni pracowników w zawodzie elektryka. Zainteresowane...