NaStyku.pl

Zderzenie tira z osobówką. Nie żyją dwie osoby

Najprawdopodobniej wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na DK30 przy zjeździe na autostradę A4. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Zginęły dwie osoby.
Śmiertelny wypadek na DK30 w Zgorzelcu / fot. czytelnik
Śmiertelny wypadek na DK30 w Zgorzelcu / fot. czytelnik

Służby o zderzeniu się dwóch pojazdów zostały powiadomione kilka minut przed godziną 6.00. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 26-letni mieszkaniec powiatu słupeckiego (woj. wielkopolskie) kierując pojazdem ciężarowym marki DAF najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy Volkswagena Caddy. Kierowca samochodu osobowego, 38-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego podróżował z 32-letnim pasażerem. Obaj zginęli na miejscu.

Zgorzeleccy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Na miejscu obecna jest także straż pożarna. Droga jest przejezdna. Ruch odbywa się wahadłowo.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Żegnamy zimę wielką akcją sprzątania miasta / materiały prasowe UM Zawidów

Akcja społeczna w Zawidowie. Wielkie sprzątanie miasta po zimie

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 12:34
W piątek, 29 marca zapowiada się wielkie ruszenie w Zawidowie! A to za sprawą wiosennej akcji sprzątania miasta, do której zapraszają mieszkańców radni z komisji gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Rady Miejskiej w Zawidowie.
Policjanci zatrzymali poszukiwanego, u którego znaleźli narkotyki i sprzęt do kradzieży samochodów / fot. KPP Zgorzelec

Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości wpadł z narkotykami

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 09:32
Kryminalni wpadli na trop 41-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukrywał się przed organami ścigania. Został zatrzymany, a w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki, środki psychotropowe oraz sprzęt służący do kradzieży samochodów.

Zobacz również

To ich poszukuje policja! / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 20 marca 2019, 10:55

Poszukiwani listami gończymi!

Zobacz zdjęcia dwóch mężczyzn poszukiwanych przez zgorzelecką policję listami gończymi!...