NaStyku.pl

Zbiórka na zakup busa dla Rodzinnego Domu Dziecka prowadzonego w Lasowie. Zrobimy im świąteczny prezent?

Dom Pomocy w Lasowie sprawuje opiekę nad 10-rgiem dzieci. Każde z dzieci ma swoje indywidualne potrzeby, m.in. intensywna terapia i rehabilitacja w związku z niepełnosprawnościami. Potrzebny jest bus by pomóc im w funkcjonowaniu.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Rodzinny Dom Dziecka prowadzony w Lasowie, dzieli się z dziećmi wszystkim tym co sam posiada. 

Dom Pomocy w Lasowie sprawuje opiekę nad 10-rgiem dzieci. Każde z dzieci ma swoje indywidualne potrzeby, m.in. intensywna terapia i rehabilitacja w związku z niepełnosprawnościami dzieci, terapia SI, zajęcia sportowe, wizyty u specjalistów, lekarzy ….lista jest długa. Nie da się zaspokajać wszystkich potrzeb bez odpowiednich narzędzi, a w tym przypadku dużego i bezpiecznego auta, którym opiekunka mogłaby przewozić dzieci. 

Zakup busa przekracza możliwości finansowe rodziny, ponieważ na potrzeby prowadzenia rodzinnego domu dziecka udostępniany jest dom, wymagający cyklicznych remontów, celem zapewnienia dzieciom jeszcze lepszych warunków lokalowych.

Dlatego zachęcamy do udzielenia wsparcia na rzecz Rodzinnego Domu Dziecka w Lasowie. 

Link do zbiórki: 

Łatwiejsze życie Rodzinnego Domu Dziecka- Au… | zrzutka.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również