NaStyku.pl

Zawodowe rodziny zastępcze odznaczone medali Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu odbyło się wręczenie odznak honorowych „Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego” w uznaniu dotychczasowych zasług na rzecz dzieci w pieczy zastępczej.
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

W obecności radnych Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Przewodnicząca Rady Powiatu Zgorzeleckiego Małgorzata Sokołowska oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Szymon Mikołajczyk i Wiceprzewodniczący Marian Matyjasik, przekazali odznaki oraz serdeczne gratulacje.

Wyróżnieni zostali: 

  • Pani Agnieszka Zawrotniak i Pan Krzysztof Zawrotniak, 
  • Pani Anna Jaskuły-Kronkowska i Pan Paweł Kronkowski,
  • Pani Agnieszka Kurkowska, 
  • Pani Joanna Grzesińska.

 

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również