NaStyku.pl

Zatrzymany za włamania do samochodów i kradzieże

Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o kradzież artykułów spożywczych oraz włamanie do dwóch pojazdów. Mężczyzna może trafić do więzienia na kilka dobrych lat.
Policja / zdjęcie ilustracyjne
Policja / zdjęcie ilustracyjne

W ręce funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Pieńsku wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież artykułów spożywczych w jednym z węglinieckich marketów. 20-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego dokonał zaboru towaru o wartości ponad 800 zł. Ale to jeszcze nie wszystko… Mundurowi udowodnili mu także dwa włamania do samochodów zaparkowanych na parkingu przy markecie w Węglińcu. Podejrzany po wybiciu szyb w pojazdach ukradł podnośnik samochodowy oraz radioodtwarzacz. Pokrzywdzeni wycenili starty na kwotę ponad 2300 zł.

20-latek usłyszał już zarzuty, z których będzie musiał się tłumaczyć przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Oddawanie krwi / fot. Pranidchakan Boonrom / pexels.com

Za oddanie osocza 2 dni wolnego i pakiet ulg

Życie
czwartek, 26 listopada 2020, 13:07
Osocze ozdrowieńców może pomóc pacjentom ciężko przechodzącym COVID-19. Pobrane podczas jednej wizyty może zostać zastosowane aż u 3 pacjentów. Żeby zwiększyć liczbę chętnych do oddawania osocza, rząd zaoferował dodatkowe korzyści. Jakie?

Zobacz również