NaStyku.pl

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.
Straż Graniczna / fot. NOSG
Straż Graniczna / fot. NOSG

Mężczyzna został zatrzymany podczas kontroli pasażerów autokaru rejsowego jadącego do Niemiec. 28-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie gróźb karalnych i przestępstwa związane z narkotykami.

Po potwierdzeniu aktualności poszukiwań mężczyzna został osadzony w najbliższym zakładzie karnym. Spędzi tam 14 miesięcy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa zwałowarka ZGOT Z-49 / fot. PGE GiEK

Gigantyczna zwałowarka w KWB Turów

Życie
piątek, 24 stycznia 2020, 08:41
Spółka RAMB z Grupy Kapitałowej PGE wybudowała od podstaw gigantyczną zwałowarkę przeznaczoną do pracy w Kopalni Węgla Brunatnego Turów należącej do PGE GiEK.

Zobacz również