NaStyku.pl

Zatrzymano groźnego przestępcę

18 kwietnia funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali poszukiwanego na podstawie listu gończego Polaka.
Straż Graniczna / zdjęcie ilustracyjne
Straż Graniczna / zdjęcie ilustracyjne

Do zatrzymania doszło po przekazaniu mężczyzny przez służby niemieckie. 38-letni mieszkaniec Kłodzka przekazany został w ramach readmisji po odbyciu kary pozbawienia wolności w związku z licznymi kradzieżami i rozbojami na terytorium Niemiec. W trakcie kontroli dokumentów okazało się, że również na terytorium Polski jest on poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych. Mężczyzna poszukiwany był na zlecenie Sądu Rejonowego w Kłodzku za dokonanie kradzieży rozbójniczych. Polak został już przekazany do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

W izolacji spędzi 3 lata i 8 miesięcy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...