NaStyku.pl

Zatrzymano groźnego przestępcę

18 kwietnia funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali poszukiwanego na podstawie listu gończego Polaka.
Straż Graniczna / zdjęcie ilustracyjne
Straż Graniczna / zdjęcie ilustracyjne

Do zatrzymania doszło po przekazaniu mężczyzny przez służby niemieckie. 38-letni mieszkaniec Kłodzka przekazany został w ramach readmisji po odbyciu kary pozbawienia wolności w związku z licznymi kradzieżami i rozbojami na terytorium Niemiec. W trakcie kontroli dokumentów okazało się, że również na terytorium Polski jest on poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych. Mężczyzna poszukiwany był na zlecenie Sądu Rejonowego w Kłodzku za dokonanie kradzieży rozbójniczych. Polak został już przekazany do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

W izolacji spędzi 3 lata i 8 miesięcy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również