NaStyku.pl

Zarzuty dla recydywisty

36-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał 3 zarzuty za włamanie i kradzież mienia o wartości niemal 10 tys. zł. Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, dlatego teraz grozi mu do 15 lat więzienia.
Skradzione przez 36-latka piły spalinowe / fot. KPP Zgorzelec
Skradzione przez 36-latka piły spalinowe / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego oraz pracy operacyjnej wytypowali, a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży mienia o wartości niemal 10 tys. zł. 36-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego przedstawiono zarzut włamania do jednego z garaży w Bogatyni oraz kradzieży mienia z dwóch pojazdów. Mężczyzna ukradł okulary, pieniądze, telefon komórkowy oraz 3 piły spalinowe.

W ramach podjętych działań mundurowi odzyskali część łupów.

W związku z tym, że podejrzany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, za które odbył kary więzienia, teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

 Skradziony przez 36-latka telefon komórkowy / fot. KPP Zgorzelec

Skradziony przez 36-latka telefon komórkowy / fot. KPP Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Komisariat Policji w Bogatyni / fot. KPP Zgorzelec

Miał przy sobie narkotyki

Życie
czwartek, 02 grudnia 2021, 14:30
Do 3 lat więzienia grozi 25-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego za posiadanie narkotyków.

Zobacz również