NaStyku.pl

Zapraszamy na Marsz Onkologiczny - w najbliższą sobotę 30 września

Stowarzyszenie „AMAZONEK” i osób z chorobą nowotworową w Zgorzelcu zaprasza 30 września na „III Marsz Onkologiczny”. Jednym z głównych celów spotkania jest zachęcenie mieszkańców do profilaktyki nowotworowej.
fot. arch. naStyku.pl
fot. arch. naStyku.pl

Amazonki zachęcają do wspólnego przemarszu ulicami miasta, a następnie wzięcia udziału w wykładach i występach artystycznych w Miejskim Domu Kultury.

PROGRAM:

  • 9:50 – zbiórka przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Zgorzelcu, ul. Maratońska
  • 10:00 – wymarsz i przejście ulicami miasta do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa
  • Na miejscu m.in.: prezentacja dr n. med. – Marcina Wolskiego i wystąpienie onkolog, specjalista radioterapii dr n. med. Edyty Wolny- Rokickiej oraz występ Amazonek z Olszyny.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Gminy Zgorzelec.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również