NaStyku.pl

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Zgorzelcu. Już w najbliższy weekend

Pyszne smakołyki, unikatowe rzemiosło, regionalni twórcy, warsztaty, występy… Burmistrz Miasta Zgorzelec, Miejski Dom Kultury i CSR sp. z o.o. zapraszają 9-10 grudnia na Jarmark Bożonarodzeniowy 2023.
fot. Organizator
fot. Organizator

Zgorzelecki Jarmark to po pierwsze stragany! A na nich: regionalne produkty, autorskie przepisy, rękodzieło dostępne tylko podczas jarmarku, szereg nietuzinkowych pomysłów na prezenty, świąteczne dodatki czy ozdoby. Pełna różnorodność w świątecznym klimacie.

Po drugie strefa dla najmłodszych! Nieodzownym elementem przedświątecznego kiermaszu są warsztaty i animacje dla dzieci,  świąteczne zabawy i spotkanie ze Św. Mikołajem. Nie inaczej będzie tym razem! Święty i elfy mają już Zgorzelec w swoim terminarzu!

Po trzecie klimatyczne koncerty! Występy wokalne, kolędy i kolejna edycja „Melodii pod Choinkę” z wyjątkowym gościem. Dzięki muzycznej oprawie bożonarodzeniowy nastrój gwarantowany.

SOBOTA:

godz. 15:00 – 19:00 świąteczne warsztaty dla dzieci

godz. 16:00 – 17:00 spotkanie ze Św. Mikołajem

godz. 18:00 – koncert kolęd w wykonaniu Magdaleny Januszkiewicz – Buras

NIEDZIELA:

godz. 14:00 – 18:00 świąteczne warsztaty dla dzieci

godz. 15:30 – 16:15 występy wokalne

godz. 18:00 – koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów z gościnnym udziałem Kuby Badacha / bilety w cenie 50zł, do nabycia w MDKu i CSR/.

Bądź z nami podczas tego magicznego wydarzenia i poczuj klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!

Widzimy się:

  • 9-10 grudnia,
  • w godz. 14:00- 20:00,
  • na hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu, przy ul. Lubańskiej.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również