NaStyku.pl

Zapadł się asfalt przy ul. Wolności w Zgorzelcu

Uwaga! Awaria sieci wodociągowej przy ul. Wolności w Zgorzelcu. W okolicy dawnego przejścia granicznego zapadł się asfalt i powstała sporych rozmiarów dziura. Część ulicy została wyłączona z ruchu (prawy pas w kierunku skrzyżowania z ul. Piłsudskiego).
Usuwanie awarii sieci wodociągowej przy ul. Wolności w Zgorzelcu
Usuwanie awarii sieci wodociągowej przy ul. Wolności w Zgorzelcu

Miejsce, w którym zapadł się asfalt zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. Teraz nad usunięciem usterki pracują pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "Nysa". Nastąpiła przerwa w dostawie wody. Możliwa będzie zmiana barwy wody oraz podwyższenie mętności w rejonie prowadzonych prac.

Prace zakończą się prawdopodobnie około godziny 16:00.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Symboliczny pogrzeb węgla brunatnego pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego - zdjęcie nr 24

Dolnośląski Alarm Smogowy: Brunatne dopalacze z Bogatyni nadal w sprzedaży

Życie
poniedziałek, 21 października 2019, 16:35
Pełnomocnik Rządu ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Dolnośląski Alarm Smogowy wzywają Kopalnię Turów do zaprzestania sprzedaży detalicznej węgla brunatnego. Pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego zorganizowali specjalny happening.

Zobacz również