NaStyku.pl

Zapadł się asfalt przy ul. Wolności w Zgorzelcu

Uwaga! Awaria sieci wodociągowej przy ul. Wolności w Zgorzelcu. W okolicy dawnego przejścia granicznego zapadł się asfalt i powstała sporych rozmiarów dziura. Część ulicy została wyłączona z ruchu (prawy pas w kierunku skrzyżowania z ul. Piłsudskiego).
Usuwanie awarii sieci wodociągowej przy ul. Wolności w Zgorzelcu
Usuwanie awarii sieci wodociągowej przy ul. Wolności w Zgorzelcu

Miejsce, w którym zapadł się asfalt zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. Teraz nad usunięciem usterki pracują pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "Nysa". Nastąpiła przerwa w dostawie wody. Możliwa będzie zmiana barwy wody oraz podwyższenie mętności w rejonie prowadzonych prac.

Prace zakończą się prawdopodobnie około godziny 16:00.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Straż Graniczna / zdjęcie ilustracyjne

183 cudzoziemców na bakier z polskim prawem

Życie
czwartek, 18 lipca 2019, 10:24
Pierwsze 16 dni lipca były bardzo pracowite dla funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. W tym okresie zatrzymano 183 cudzoziemców, którzy nie przestrzegali polskich przepisów.

Zobacz również