NaStyku.pl

Zaginął Marek Michałek, mieszkaniec Bogatyni. Czy ktoś go widział?

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Marka Michałek lat 33 zamieszkałego w Bogatyni. Mężczyzna 21 czerwca 2022 roku w godzinach porannych wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił.
fot. arch. rodziny
fot. arch. rodziny

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania MarkaMichałek lat 33 zamieszkałego w Bogatyni. Mężczyzna 21 czerwca 2022 roku w godzinach porannych wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił.

Wzrost 185 cm, waga około 80-90 kg, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, lekko kręcone półdługie, długa broda, oczy koloru niebieskiego, twarz szczupła, uszy średnie normalne, nos wąski, długi, uzębienie pełne. Wygląd ubioru nieestetyczny. Znaki szczególne: blizna na prawy udzie. Zaginiony ubrany był w krótkie spodenki koloru białego, koszulkę z krótkim rękawem koloru białego z granatowymi lampasami przy szyi.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionym prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Bogatyni pod numerem telefonu: 47 87 321 20 lub pod numerem alarmowym 112.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również