NaStyku.pl

Zabójstwo w nielegalnym kasynie w Bogatyni

Atak nożownika w Bogatyni. Sprawca zaatakował jednego z klientów nielegalnego kasyna działającego przy ul. Marszałka Piłsudskiego. Ofiara pomimo reanimacji i wysiłków lekarzy zmarła.
Policja / zdjęcie ilustracyjne
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w nocy 17 kwietnia 2019 r. około godziny 2:00 w Bogatyni. Ze względu na dobro śledztwa policja odmówiła podania szczegółów. Nieoficjalnie jednak dowiedzieliśmy się, że sprawca wszedł do tzw. mini kasyna przy ul. Marszałka Piłsudskiego, wyciągnął nóż i zaatakował odwróconego do niego plecami mężczyznę, po czym opuścił lokal. Ofiara została przewieziona do bogatyńskiego szpitala. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że pomimo starań lekarzy mężczyzna zmarł.

Z informacji przekazanych przez czytelników wiemy, że nożownik został zatrzymany chwilę po zdarzeniu prawdopodobnie w innym "kasynie" na terenie miasta.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...