NaStyku.pl

Zabójstwo w nielegalnym kasynie w Bogatyni

Atak nożownika w Bogatyni. Sprawca zaatakował jednego z klientów nielegalnego kasyna działającego przy ul. Marszałka Piłsudskiego. Ofiara pomimo reanimacji i wysiłków lekarzy zmarła.
Policja / zdjęcie ilustracyjne
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w nocy 17 kwietnia 2019 r. około godziny 2:00 w Bogatyni. Ze względu na dobro śledztwa policja odmówiła podania szczegółów. Nieoficjalnie jednak dowiedzieliśmy się, że sprawca wszedł do tzw. mini kasyna przy ul. Marszałka Piłsudskiego, wyciągnął nóż i zaatakował odwróconego do niego plecami mężczyznę, po czym opuścił lokal. Ofiara została przewieziona do bogatyńskiego szpitala. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że pomimo starań lekarzy mężczyzna zmarł.

Z informacji przekazanych przez czytelników wiemy, że nożownik został zatrzymany chwilę po zdarzeniu prawdopodobnie w innym "kasynie" na terenie miasta.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również