NaStyku.pl

Za nami doroczny Rodzinny Festyn pod hasłem Trzeźwymi bądźmy (ZDJĘCIA)

Jak co roku przy parafii św. Bonifacego w Zgorzelcu odbył się Rodzinny Festyn, którego celem jest propagowanie życia w trzeźwości.
fot. Starostwo Powiatowe
fot. Starostwo Powiatowe

W niedzielę, 4 czerwca 2023 r. na placu przykościelnym Parafii Św. Bonifacego w Zgorzelcu odbył się XXIII Rodzinny Festyn pod hasłem „Trzeźwymi bądźmy”. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie „Apostolstwo Trzeźwości” im. Św. M.M. Kolbego oraz Parafia Św. Bonifacego w Zgorzelcu.

Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą Odpustową. Na scenie wystąpiły grupy teatralne oraz zespoły muzyczne. Przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych tj. gry i zabawy ruchowe, konkursy z nagrodami czy warsztaty ekologiczne. Na miejscu można było skosztować pysznych wypieków, a także tradycyjnych, domowych posiłków.

W festynie wziął udział Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz, który pogratulował organizatorom wieloletniej działalności oraz życzył dalszego zapału do działania.

Festyn objęty był Patronatem Honorowym Starosty Zgorzeleckiego. Organizację festynu dofinansował Powiat Zgorzelecki.

fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu (9)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również