NaStyku.pl

Wypadek pomiędzy Węglińcem a Czerwoną Wodą. Kierowca wyszedł bez szwanku

Na drodze pomiędzy Węglińcem a Czerwoną Wodą doszło do wypadku. Kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Auto zostało kompletnie zniszczone.
Zniszczone auto / fot. OSP Węgliniec
Zniszczone auto / fot. OSP Węgliniec

O wypadku poinformowali na swoim Facebooku druhowie z OSP Węgliniec, którzy na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani około godziny 7:15. Kierowca, czerwonego Audi na bolesławieckich tablicach rejestracyjnych, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Auto zostało kompletnie zniszczone. To cud, że mężczyźnie nic poważnego się nie stało.

Młody mężczyzna może mówić o sporym szczęściu. Z samochodu wydostał się o własnych siłach i odniósł niewielkie obrażenia – napisali strażacy.

Droga była nieprzejezdna. Na miejscu pracowali policjanci, ratownicy medyczni oraz strażacy z OSP Czerwona Woda i OSP Węgliniec.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

MPGK Zgorzelec

Ważna informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Życie
piątek, 25 września 2020, 10:15
Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta Zgorzelec nr 180/2020 z dnia 21 sierpnia 2020 r. zmienione zostały zasady odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych, na których jednak powstają odpady komunalne.

Zobacz również