NaStyku.pl

Wspólnie przeczytajmy NAD NIEMNEM - na Narodowe Czytanie zaprasza dyrektor MBP w Zgorzelcu, Krystyna Radzięta

Przed nami doroczne Narodowe Czytanie. Tym razem pochylimy się nad stronicami dzieła Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Mieszkańcom Zgorzelca w czytaniu towarzyszyć będzie Tadeusz Wnuk, kto Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze.
fot. Organizator
fot. Organizator

Narodowe Czytanie patronatem honorowym objęła Para Prezydencka. Każdego roku, na początku września pochylamy się nad wybranym dziełem, jednego z polskich klasyków. W tym roku czytać będziemy "Na Niemnem" Elizy Orzeszkowej - lekturę, której nikomu nie trzeba przedstawiać. 

Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu, Krystyna Radzięta zapraszają wszystkich mieszkańców miasta do wspólnego czytanie. Będzie nam towarzyszyć aktor Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. 

Zapraszamy 9 września o godz. 11.00 do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również