NaStyku.pl

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego w Zgorzelcu

Kierowco, przygotuj się na utrudnienia w ruchu drogowym! We wtorek, 19 marca w okolicy ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego w Zgorzelcu zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Nieprzejezdna będzie część ul. Kościuszki.
19-31 marca ograniczenia ruchu kołowego w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego / fot. UM Zgorzelec
19-31 marca ograniczenia ruchu kołowego w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego / fot. UM Zgorzelec

Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji Urzędu Miasta Zgorzelec informuje, że 19 marca zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego. Ma to związek z prowadzonymi robotami budowlanymi pn. "Rewitalizacja podwórek w obszarze Śródmieścia – II etap", a konkretniej budową kanalizacji deszczowej podwórka w obrębie ul. Okrzei, Daszyńskiego, Kościuszki i Sienkiewicza.

Do prawidłowego wykonania robót budowlanych niezbędne jest częściowe zamknięcie ul. Kościuszki [od skrzyżowania ul. Kościuszki, Daszyńskiego, Piłsudskiego do wysokości budynku przy ul. Kościuszki 1 (sklep Graniczanka)].

Utrudnienia potrwają do 31 marca.

 

Mapki z ograniczeniem ruchu / UM Zgorzelec

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...