NaStyku.pl

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego w Zgorzelcu

Kierowco, przygotuj się na utrudnienia w ruchu drogowym! We wtorek, 19 marca w okolicy ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego w Zgorzelcu zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Nieprzejezdna będzie część ul. Kościuszki.
19-31 marca ograniczenia ruchu kołowego w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego / fot. UM Zgorzelec
19-31 marca ograniczenia ruchu kołowego w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego / fot. UM Zgorzelec

Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji Urzędu Miasta Zgorzelec informuje, że 19 marca zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w rejonie ulic Kościuszki, Piłsudskiego i Daszyńskiego. Ma to związek z prowadzonymi robotami budowlanymi pn. "Rewitalizacja podwórek w obszarze Śródmieścia – II etap", a konkretniej budową kanalizacji deszczowej podwórka w obrębie ul. Okrzei, Daszyńskiego, Kościuszki i Sienkiewicza.

Do prawidłowego wykonania robót budowlanych niezbędne jest częściowe zamknięcie ul. Kościuszki [od skrzyżowania ul. Kościuszki, Daszyńskiego, Piłsudskiego do wysokości budynku przy ul. Kościuszki 1 (sklep Graniczanka)].

Utrudnienia potrwają do 31 marca.

 

Mapki z ograniczeniem ruchu / UM Zgorzelec

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Żegnamy zimę wielką akcją sprzątania miasta / materiały prasowe UM Zawidów

Akcja społeczna w Zawidowie. Wielkie sprzątanie miasta po zimie

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 12:34
W piątek, 29 marca zapowiada się wielkie ruszenie w Zawidowie! A to za sprawą wiosennej akcji sprzątania miasta, do której zapraszają mieszkańców radni z komisji gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Rady Miejskiej w Zawidowie.
Policjanci zatrzymali poszukiwanego, u którego znaleźli narkotyki i sprzęt do kradzieży samochodów / fot. KPP Zgorzelec

Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości wpadł z narkotykami

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 09:32
Kryminalni wpadli na trop 41-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukrywał się przed organami ścigania. Został zatrzymany, a w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki, środki psychotropowe oraz sprzęt służący do kradzieży samochodów.

Zobacz również

To ich poszukuje policja! / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 20 marca 2019, 10:55

Poszukiwani listami gończymi!

Zobacz zdjęcia dwóch mężczyzn poszukiwanych przez zgorzelecką policję listami gończymi!...