NaStyku.pl

Wełniane ciepło z Naszego Zoo

Zabierz namiastkę jaka, wielbłąda, alpaki i innych zwierząt do domu!
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Szczególnie zimą, wiele gatunków zwierząt utrzymuje ciepło dzięki grubej sierści, która daje ciepło, przytulność, miękkość i jest wodoodporna.

"Na zakończenie udanej wycieczki w Naszym Zoo, nasi goście mają teraz możliwość wyboru swoich ulubionych zimowych produktów z wełny w naszym sklepie" - wyjaśnia kierownik sklepu Roksana Simon. 


Starannie wyselekcjonowane wełniane produkty wytwarzane są we współpracy ze zrównoważonymi firmami partnerskimi w Mongolii i Niemczech. Przy powstawaniu produktów, pod uwagę brane są: wysoka jakość oraz produkcja przyjazna dla środowiska.

Każdy rodzaj wełny ma swoje unikalne właściwości: wełna alpaki uważana jest za najcieplejszą wełnę na świecie, wełna jaka zapewnia doskonałą ochronę w ekstremalnych temperaturach, wełna wielbłądzia jest idealna dla wrażliwych alergików i ma działanie regulujące temperaturę, natomiast wełna owcza zachwyca działaniem antybakteryjnym i trwałością. Produkty z wełny to prezent dla siebie, rodziny lub przyjaciół oraz idealny towarzysz na chłodne dni i wycieczki na łono natury.



Kierownik sklepu Roksana Simon z dumą prezentuje te wysokiej jakości ekologiczne produkty. - 
Naturalne materiały nie tylko zapewniają doskonałą ochronę przed zimnem i wilgocią, ale także dodają naturalnego stylu.

Odwiedź nas w Zoo Görlitz i przekonaj się o różnorodności i jakości naszych wełnianych produktów. Kupując je, zabierasz do domu namiastkę zoo oraz przyrody!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również