NaStyku.pl

Węgliniec: Policjanci odzyskali cztery skrzynie ze skradzioną amunicją

Jak informowaliśmy rano, na stacji kolejowej w Węglińcu doszło do zuchwałej kradzieży. Złodzieje okradli amerykański transport z bronią. Policji udało się odzyskać cztery skrzynie z amunicją.
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Policjantom udało się już odzyskać skrzynie ze skradzioną amunicją, które pociągiem miały dojechać na Ukrainę. 

Policjanci z Pieńska w Starym Weglińcu k. Zgorzelca ujawnili i odzyskali skradzione z pociągu specjalnego 4 skrzynie z zawartością amunicji. Na chwilę obecną nie stwierdzono braków amunicji - czytamy na Twitterze Polskiej Policji. 

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom tvn24.pl ze składu w niedzielę wieczorem, zostały skradzione cztery skrzynie z amunicją. W sprawie zostały zatrzymane trzy osoby. 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również