NaStyku.pl

Węgliniec: Nocny pożar budynku kolejowego

Strażacy z KP Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu oraz okoliczne jednostki OSP walczyły w nocy z rozległym pożarem. Do zaprószenia ognia doszło w nieczynnym budynku kolejowym.
fot. KP PSP w Zgorzelcu
fot. KP PSP w Zgorzelcu

Dziś w nocy strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu oraz okoliczne jednostki OSP walczyły z rozległym pożarem nieczynnego budynku kolejowego. 

Dziś o godz. 3:19 w nocy dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu otrzymał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku kolejowego w Węglińcu. Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pożar objął już dwie kondygnacje budynku - informuje KP PSP w Zgorzelcu. 

Akcja gaśnicza wciąż trwa. Na szczęście budynek od dawna stał nieużywany, nikt nie ucierpiał.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również