NaStyku.pl

Wakacje 2019 w Zgorzelcu

Zgorzelec jest już gotowy na wakacje! Dzieci, które zostają w mieście, nie będą się nudzić. Na chętnych czekają zajęcia sportowe, darmowe wejścia na basen, gimnastyka, gry i zabawy na świeżym powietrzu.
Wakacje na sportowo 2019 w Zgorzelcu
Wakacje na sportowo 2019 w Zgorzelcu

Burmistrz Miasta Zgorzelec wraz z Centrum Sportowo Rekreacyjnym Sp. z o.o. zapraszają dzieci i młodzież ze Zgorzelca do wspólnego spędzenia aktywnych wakacji. Specjalnie dla Was przygotowany został pakiet zajęć, w którym każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W każdy poniedziałek wakacji nieodpłatny wstęp na basen odkryty dla dzieci i młodzieży zgorzeleckich szkół (wstęp za okazaniem legitymacji szkolnej).

Do wyboru przedstawiamy następujące zajęcia ruchowe: zajęcia na basenie odkrytym – aquabike – rowery wodne, aqua aerobic, gimnastyka w wodzie, zumba, zajęcia na trampolinach, piłka nożna, taekwondo, wycieczki, zajęcia ogólnorozwojowe czy zajęcia ruchowe na obiektach sportowych.

Ponadto w dniach 19-21 lipca wielkie e-sportowe święto, czyli Zgorzelec Games Week w Hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu!

Rodziców prosimy, by pamiętali o tym, iż warunkiem udziału dziecka w zajęciach sportowych jest podpisanie przez nich oświadczenia o wyrażeniu na to zgody. Wzory oświadczeń posiadają osoby prowadzące poszczególne zajęcia. Prosimy również o zapewnienie dzieciom odpowiedniego stroju oraz środków ochronnych w przypadku dyscyplin wymagających tego (np. kasków na wycieczkę rowerową).

Szczegóły dotyczące terminów i miejsc organizacji poszczególnych wydarzeń poniżej w załączniku.

Plan na czerwiec/lipiec

Plan na sierpień

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Symboliczny pogrzeb węgla brunatnego pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego - zdjęcie nr 24

Dolnośląski Alarm Smogowy: Brunatne dopalacze z Bogatyni nadal w sprzedaży

Życie
poniedziałek, 21 października 2019, 16:35
Pełnomocnik Rządu ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Dolnośląski Alarm Smogowy wzywają Kopalnię Turów do zaprzestania sprzedaży detalicznej węgla brunatnego. Pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego zorganizowali specjalny happening.

Zobacz również