NaStyku.pl

W sobotę utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności w Zgorzelcu

W związku z przygotowaniami do koncertu przed Miejskim Domem Kultury, 15 czerwca w godzinach od 6:00 do 22:00, ulica Parkowa oraz część ul. Wolności od skrzyżowania z ul. Partyzantów będą zamknięte dla ruchu pojazdów.
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje

Utrudnia są związane z organizacją koncertu, w którym wystąpi Janek Młynarski i jego Warszawskie Combo Taneczne. Kto lubi "warszawskie klimaty" a'la Kapela Czerniakowska na pewno nie będzie zawiedziony. Warszawskie Combo Taneczne zdobywało szlify grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar. Tego trzeba posłuchać! Koncert zaplanowano w sobotę na godz. 19

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany sprzęt / fot. KPP Zgorzelec

Włamywacze zatrzymani. Czekał na nich właściciel obiektu

Życie
piątek, 29 maja 2020, 09:04
Sporo lat za kratami grozi trzem mężczyznom, którzy dwukrotnie włamali się do jednego ze zgorzeleckich obiektów użytkowych. Za drugim razem właściciel przygotował zasadzkę. Ujął złodziei na gorącym uczynku.

Zobacz również