NaStyku.pl

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 296. Remont przejazdu kolejowego w Węglińcu

Kierowco, przygotuj się na utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 296 w Węglińcu. W dniach 14-18 września droga będzie nieprzejezdna. Wszystko przez planowany remont przejazdu kolejowego. Sprawdź, gdzie wyznaczono objazdy.
Mapka - objazd drogą wojewódzką 351 i krajową 94
Mapka - objazd drogą wojewódzką 351 i krajową 94

Przejazd kolejowy na linii kolejowej nr 278 Węgliniec – Zgorzelec w km 1+384 w pasie drogi wojewódzkiej nr 296 w Węglińcu zostanie wyremontowany. W dniach 14-18 września 2020 r. kierowcy muszą omijać ten odcinek drogi, ponieważ zostanie on całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego. W obrębie przejazdu będzie się odbywał jedynie ruch pieszy pod nadzorem pracowników prowadzących prace remontowe.

W związku z zamknięciem wyznaczono i oznakowano dwa objazdy:

  • objazd dla samochodów osobowych i ciężarowych do wysokości 3,4 m - droga wojewódzka nr 351 na odcinku: skrzyżowanie dróg wojewódzkich 296 i 351 do Jędrzychowic i następnie drogą krajową nr 94 z Jędrzychowic do Godzieszowa
  • objazd dla samochodów o wysokości powyżej 3,4 m od węzła Godzieszów do węzła Iłowa drogami krajowymi 18, A18  i A4

Dla mieszkańców gminy Węgliniec, którzy przemieszczają się tą drogą w związku z pracą lub innymi ważnymi obowiązkami dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Węgliniec, jest możliwy objazd drogą szutrową tzw. żółtą drogą zgodnie z mapką. Tą drogą mogą się poruszać tylko i wyłącznie pojazdy do 3,5 tony oraz autobusy szkolne. Na tym odcinku objazdu należy zachować szczególną ostrożność z uwagi na to, iż jest to droga szutrowa i w tych rejonach są wykonywane prace leśne.

Mapka objazdu dla mieszkańców gminy Węgliniec

Mapka objazdu dla mieszkańców gminy Węgliniec

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

MPGK Zgorzelec

Ważna informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Życie
piątek, 25 września 2020, 10:15
Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta Zgorzelec nr 180/2020 z dnia 21 sierpnia 2020 r. zmienione zostały zasady odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych, na których jednak powstają odpady komunalne.

Zobacz również