NaStyku.pl

Utrudnienia na A4 w kierunku Wrocławia. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach!

Zgorzeleccy policjanci informują o utrudnieniach w ruchu. Na 8 kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 4 pojazdów.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Dzisiaj po godzinie 7 dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło na 8 kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy ciężarowe, bus oraz osobówka z przyczepką.

Obecnie ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności. Warunki na drogach są trudne.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również