NaStyku.pl

Utrudnienia na A4! Powód: uszkodzona nawierzchnia w kierunku Zgorzelca

Ważna informacja dla kierowców! Na 54 km autostrady A4 w kierunku Zgorzelca ruch odbywa się tylko jednym pasem. Policjanci apelują o ostrożność!
Uszkodzona nawierzchnia jezdni na A4 pomiędzy zjazdami Szczytnica a Łąka / fot. KWP Wrocław
Uszkodzona nawierzchnia jezdni na A4 pomiędzy zjazdami Szczytnica a Łąka / fot. KWP Wrocław

Na wysokości 54 km autostrady A4 w kierunku granicy kierowcy mogą spodziewać się utrudnień. Z ruchu wyłączony jest lewy pas. Pomiędzy zjazdami Szczytnica a Łąka uszkodzona jest nawierzchnia jezdni.

Policjanci apelują o ostrożność.

Aktualna ocena: 3,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Planowany przebieg trasy rowerowej w ramach projektu „Rowerowa przygoda na Trójstyku"

Wyznaczono wstępny przebieg trasy rowerowej wzdłuż Nysy

Życie
środa, 04 sierpnia 2021, 13:27
Wyznaczono wstępny przebieg trasy rowerowej wzdłuż Nysy Łużyckiej w ramach projektu „Rowerowa przygoda na Trójstyku – transgraniczna koncepcja ścieżek rowerowych na terenie Gminy Bogatynia”.
Zawsze warte odwiedzenia - potomstwo olbrzymich szarych kangurów / fot. www.zoo-goerlitz.de, A. Kolar

Zamknięcie Zoo Goerlitz nie wchodzi w grę

Życie
środa, 04 sierpnia 2021, 09:28
Nie tak wyobrażał sobie początek tygodnia dyrektor goerlitziego zoo dr Sven Hammer. Poniedziałkowy artykuł w „Sächsische Zeitung” zatytułowany "Szef zoo w Görlitz myśli o zamknięciu" słusznie wywołał poruszenie.

Zobacz również