NaStyku.pl

Uszkodził na parkingu inny samochód i uciekł. Okazało się, że miał zakaz prowadzenia pojazdów

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego zatrzymanemu przez policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni. Mężczyzna dzień wcześniej podczas manewru cofania na jednym z parkingów uszkodził zaparkowany pojazd.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku podjętych czynności ustalili sprawcę kolizji, do której doszło dzień wcześniej na parkingu przy jednym z marketów w Bogatyni. 45-latek kierując pojazdem marki Nissan podczas manewru cofania najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Toyota, po czym odjechał. 

Sprawca został zatrzymany i trafił do bogatyńskiego komisariatu. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że 45-latek posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami. 

Teraz za popełnione czyny nieodpowiedzialny kierujący odpowie przed sądem. Za złamanie sądowego zakazu może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również