NaStyku.pl

Urząd Miasta Zgorzelec przeprasza za paraliż komunikacyjny

Zgorzelec ogarnął paraliż komunikacyjny. Remont ul. Bohaterów Getta i Poniatowskiego oraz rewitalizacja śródmiejskich podwórek sprawiła, że po mieście ciężko się poruszać.Kierowcy stoją w korkach. Za utrudnienia przeprasza rzecznik Urzędu Miasta Zgorzelec.

Szanowni Państwo,

w imieniu urzędu pragnę przeprosić mieszkańców Zgorzelca za powstałe w ostatnim czasie utrudnienia w poruszaniu się samochodem po mieście. Odpowiadając na wszystkie pytania jakie w ostatnim czasie napływają do urzędu chciałabym przekazać, że pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Niestety musi to chwilę potrwać, jednak wszystko wskazuje na to, że już na początku przyszłego tygodnia sytuacja ulegnie poprawie.

Otrzymałam też informację, że obecnie sprawdzana jest przyczyna awarii sygnalizacji na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Getta-Emilii Plater-Armii Krajowej-Boh. II AWP. Liczymy się z tym, że w związku z tym konieczne okazać się może wyłączenie sygnalizacji również na skrzyżowaniu na dole ul. Bohaterów Getta.  

Korzystając z okazji chciałabym poinformować, że wykonawca prac remontowych prowadzonych na odcinku ul. Poniatowskiego dzisiaj położy druga warstwę nawierzchni i od jutra droga powinna już być przejezdna, co także korzystnie wpłynie na rozładowanie zatorów.

                                                                                      Z poważaniem
                                                                                      Renata Burdosz
                                                                                      samodzielne stanowisko ds. współpracy z mediami
                                                                                      UM Zgorzelec

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

znak C-2

Wyjeżdżając z Görlitz skręcisz w prawo

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 15:22
Uwaga kierowcy! 25 czerwca 2019 r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu przy Moście Jana Pawła II w Zgorzelcu. Kierowcy wyjeżdżający z Niemiec będą musieli skręcić w prawo.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 12:21
Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.

Zobacz również

Oferta pracy: elektryk w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami w Zgorzelcu
Życie
środa, 19 czerwca 2019, 11:11

PZN zatrudni elektryka

PZN Sp. z o.o. zatrudni pracowników w zawodzie elektryka. Zainteresowane...