NaStyku.pl

Urząd Miasta Zgorzelec przeprasza za paraliż komunikacyjny

Zgorzelec ogarnął paraliż komunikacyjny. Remont ul. Bohaterów Getta i Poniatowskiego oraz rewitalizacja śródmiejskich podwórek sprawiła, że po mieście ciężko się poruszać.Kierowcy stoją w korkach. Za utrudnienia przeprasza rzecznik Urzędu Miasta Zgorzelec.

Szanowni Państwo,

w imieniu urzędu pragnę przeprosić mieszkańców Zgorzelca za powstałe w ostatnim czasie utrudnienia w poruszaniu się samochodem po mieście. Odpowiadając na wszystkie pytania jakie w ostatnim czasie napływają do urzędu chciałabym przekazać, że pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Niestety musi to chwilę potrwać, jednak wszystko wskazuje na to, że już na początku przyszłego tygodnia sytuacja ulegnie poprawie.

Otrzymałam też informację, że obecnie sprawdzana jest przyczyna awarii sygnalizacji na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Getta-Emilii Plater-Armii Krajowej-Boh. II AWP. Liczymy się z tym, że w związku z tym konieczne okazać się może wyłączenie sygnalizacji również na skrzyżowaniu na dole ul. Bohaterów Getta.  

Korzystając z okazji chciałabym poinformować, że wykonawca prac remontowych prowadzonych na odcinku ul. Poniatowskiego dzisiaj położy druga warstwę nawierzchni i od jutra droga powinna już być przejezdna, co także korzystnie wpłynie na rozładowanie zatorów.

                                                                                      Z poważaniem
                                                                                      Renata Burdosz
                                                                                      samodzielne stanowisko ds. współpracy z mediami
                                                                                      UM Zgorzelec

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaakceptuj Twój e-PIT na podatki.gov.pl do 30 kwietnia

Termin na składanie rocznych deklaracji PIT za 2018 r. mija 30 kwietnia

Życie
czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:41
Zostały już tylko 2 tygodnie, aby w usłudze Twój e-PIT zaakceptować albo odrzucić PIT za 2018 r. Jeśli do 30 kwietnia nie zrobisz tego oraz nie rozliczysz się w inny sposób, to urząd skarbowy uzna przygotowany dla ciebie e-PIT za złożony.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.

Zobacz również

Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 11:09

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była...