NaStyku.pl

Uroczyste otwarcie świetlicy w Gronowie

W czwartek 10 listopada odbyło się uroczyste otwarcie po remoncie świetlicy wiejskiej w Gronowie.
fot. Gmina Zgorzelec
fot. Gmina Zgorzelec

Przecięcia wstęgi dokonał Wójt Piotr Machaj oraz Sołtys Alicja Kołodzińska, która otrzymała symboliczny klucz do świetlicy.

Rolę gospodarza pełniła Pani Sołtys, witając serdecznie przybyłych gości, podziękowała wszystkim zaangażowanym w remont za trud i zaangażowanie w realizacji całego przedsięwzięcia.

Wśród zaproszonych gości do świetlicy przybyli – Zasępca Wójta Marek Wolanin, Dyrektorzy gminnych jednostek organizacyjnych, Radni, Sołtysi, Wykonawca robót oraz mieszkańcy Gronowa i ościennych miejscowości. Po zakończeniu części oficjalnej można było skosztować pysznych potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Gronowa. Kompleksowy remont wewnątrz świetlicy sfinansowany był z budżetu Gminy Zgorzelec.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również