NaStyku.pl

Ukradł rower spod jednego z marketów. Notoryczny złodziej został ujęty przez policję

Zgorzeleccy policjanci odzyskali skradziony spod jednego z marketów rower o wartości 2,5 tysiąca złotych. W tej sprawie zarzuty usłyszał 36-letni mieszkaniec naszego powiatu.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru spod jednego z marketów. Jak się okazało właściciel przyjechał do sklepu i zostawił rower bez żadnego zabezpieczenia. Gdy wyszedł ze sklepu okazało się, że jednośladu już nie ma.

Podjęte w tej sprawie czynności przez policjantów z Wydziału Kryminalnego skutkowały zatrzymaniem mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru i odzyskaniem utraconego mienia, którego wartość pokrzywdzony wycenił na kwotę 2,5 tysiąca złotych.

Zatrzymany 36-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał już zarzut do którego się przyznał. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa za które odbywał kary więzienia dlatego teraz grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności. Pamiętajmy, że „okazja czyni złodzieja”. Przestępcy wykorzystują fakt pozostawienia jednośladu bez żadnych zabezpieczeń i nadzoru. Profesjonalne zabezpieczenie może uchronić nas przed kradzieżą - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również