NaStyku.pl

Ukradł Citroena Berlingo

Włamał się do Citroena Berlingo i go ukradł… Wpadł po telefonie mieszkańca, który powiadomił policję o zaparkowanym pojeździe z uszkodzonymi zamkami. Jednak to nie wszystko. Zatrzymany mężczyzna miał przy sobie narkotyki.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu otrzymał zgłoszenie o zaparkowanym Citroenie Berlingo, który ma uszkodzone zamki i może pochodzić z kradzieży. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy kryminalnych, którzy przy pojeździe zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Podczas czynności okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie woreczek z krystaliczną substancją – informuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

30-latek został przewieziony do komendy, a samochód trafił na policyjny parking. Po zbadaniu okazało się, że zatrzymany posiadał przy sobie metamfetaminę.

Mężczyzna usłyszał zarzuty włamania do pojazdu i jego kradzież oraz posiadanie narkotyków. Nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem. Wcześniej był już karany za włamania, dlatego grozi mu teraz kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Symboliczny pogrzeb węgla brunatnego pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego - zdjęcie nr 24

Dolnośląski Alarm Smogowy: Brunatne dopalacze z Bogatyni nadal w sprzedaży

Życie
poniedziałek, 21 października 2019, 16:35
Pełnomocnik Rządu ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Dolnośląski Alarm Smogowy wzywają Kopalnię Turów do zaprzestania sprzedaży detalicznej węgla brunatnego. Pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego zorganizowali specjalny happening.

Zobacz również