NaStyku.pl

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była to metamfetamina, z której można uzyskać około 70 porcji handlowych. Oprócz tego mundurowi zabezpieczyli znaczną sumę pieniędzy.
Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec

Podczas działań wymierzonych w zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie zastali 36-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli woreczki strunowe z krystaliczną substancją oraz 18 tys. zł. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczona substancja to metamfetamina, z której można było uzyskać prawie 70 porcji handlowych.

36-latka przyznała się do stawianych zarzutów. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...