NaStyku.pl

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była to metamfetamina, z której można uzyskać około 70 porcji handlowych. Oprócz tego mundurowi zabezpieczyli znaczną sumę pieniędzy.
Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec

Podczas działań wymierzonych w zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie zastali 36-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli woreczki strunowe z krystaliczną substancją oraz 18 tys. zł. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczona substancja to metamfetamina, z której można było uzyskać prawie 70 porcji handlowych.

36-latka przyznała się do stawianych zarzutów. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również