NaStyku.pl

Trwa budowa boiska dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu

Trwają prace budowlane w ramach zadania pn. „Budowa boiska wraz z siłownią zewnętrzną i placem zabaw dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu”.
fot. Starostwo Powiatowe
fot. Starostwo Powiatowe

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu obecnie montowane są ogrodzenia oraz przygotowywana jest warstwa wyrównawcza pod nawierzchnię bezpieczną i PU. Wykonano już instalację elektryczną oraz montaż lamp. Rozpoczęły się prace nad montażem sprzętu przewidzianego na plac zabaw oraz siłownię. Podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu zyskają naprawdę fajne miejsce.

Powiat Zgorzelecki otrzymał dofinansowanie na przedmiotową inwestycję z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w wysokości 450 000,00 zł brutto, udział własny Powiatu w kwocie 386 400,00 zł.
 
 
 
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu (2)
 

Polecamy: 

Kolejny akt wandalizmu na terenie Zgorzelca. Za wskazanie sprawców wyznaczono wysoką nagrodę

Ostatnie pożegnanie Kazimierza Janika, wieloletniego wójta Gminy Zgorzelec

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również