NaStyku.pl

Tragedia na DW 296. Nie żyją cztery osoby

Droga Węgliniec – Czerwona Woda zbiera śmiertelne żniwo. W piątek (20.03) wieczorem kierowca BMW na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęły 4 osoby.
Śmiertelny wypadek pomiędzy Węglińcem a Czerwoną Wodą (20.03.2020) / fot. OSP Czerwona Woda
Śmiertelny wypadek pomiędzy Węglińcem a Czerwoną Wodą (20.03.2020) / fot. OSP Czerwona Woda

W piątek (20.03) około godziny 21:30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 296 - pomiędzy Węglińcem a Czerwoną Wodą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki BMW na łuku wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęły cztery młode osoby: dwie kobiety i dwóch mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat.

Pomimo zaangażowania strażaków z OSP Czerwona Woda, OSP Węgliniec, JRG PSP Zgorzelec i Zespołów Ratownictwa Medycznego nie udało się ocalić choćby jednego życia – napisali druhowie z OSP Węgliniec.

 

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci - w tym technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 27-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie podróżowały cztery młode osoby, które niestety w wyniku poniesionych obrażeń poniosły śmierć na miejscu. Teraz pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu prowadzone jest postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

 

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie okoliczności tej tragedii.

Aktualna ocena: 3,7/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Urząd Skarbowy w Zgorzelcu.

Więcej czasu na złożenie PIT

Życie
środa, 01 kwietnia 2020, 09:59
Standardowo termin na złożenie rocznego zeznania PIT upływa 30 kwietnia. W tym roku deklaracje można jednak składać do końca maja.

Zobacz również