NaStyku.pl

Tankował paliwo i nie płacił

Wpadł kolejny „paliwowy” złodziej. Tym razem mundurowi zatrzymali 35-latka, który wielokrotnie tankował paliwo do różnych samochodów i odjeżdżał ze stacji bez uregulowania rachunków.
Kradzieże zmorą stacji paliw
Kradzieże zmorą stacji paliw

Zgorzeleccy funkcjonariusze „kryminalni” zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu w wyniku pracy operacyjnej i procesowej zatrzymali kolejnego sprawcę kradzieży paliw. 35-latek na stacjach w całym powiecie podjeżdżał różnymi pojazdami pod dystrybutor, tankował i odjeżdżał bez płacenia. W sumie policjanci udowodnili mu 52 kradzieże. Wartość skradzionego paliwa wyniosła ponad 15 tys. zł.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 13:15
W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 11:11
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.

Zobacz również