NaStyku.pl

Tankował paliwo i nie płacił

Wpadł kolejny „paliwowy” złodziej. Tym razem mundurowi zatrzymali 35-latka, który wielokrotnie tankował paliwo do różnych samochodów i odjeżdżał ze stacji bez uregulowania rachunków.
Kradzieże zmorą stacji paliw
Kradzieże zmorą stacji paliw

Zgorzeleccy funkcjonariusze „kryminalni” zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu w wyniku pracy operacyjnej i procesowej zatrzymali kolejnego sprawcę kradzieży paliw. 35-latek na stacjach w całym powiecie podjeżdżał różnymi pojazdami pod dystrybutor, tankował i odjeżdżał bez płacenia. W sumie policjanci udowodnili mu 52 kradzieże. Wartość skradzionego paliwa wyniosła ponad 15 tys. zł.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również