NaStyku.pl

Szukasz kreatywnego i zrównoważonego pomysłu na prezent?

Podaruj namiastkę Zoo Görlitz, wręczając bliskim kartę prezentową, patronat bądź ekskluzywne spotkania ze zwierzętami.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Święta tuż tuż, a wraz z nimi poszukiwanie wyjątkowych prezentów. Oryginalne pomysły na prezenty można znaleźć w Zoo Görlitz-Zgorzelec.

Prezent w postaci bliskich, ekskluzywnych spotkań ze zwierzętami z pewnością sprawi wielką radość. Dzienne i roczne bilety wstępu, nie tylko oferują bliski kontakt z fascynującym światem zwierząt, ale także dają okazję do spędzenia czasu z bliskimi. Szczególnie "ekskluzywne spotkania ze zwierzętami", w ramach których można zajrzeć za kulisy pand czerwonych, kangurów, osłów i innych zwierząt gwarantują niezwykłe  i niezapomniane chwile.

Prawdziwą gratką dla miłośników zwierząt, są liczne patronaty zwierzęce, zakupu karmy oraz utrzymania. Każdy patron aktywnie wspiera zoo w poprawie warunków hodowlanych zwierząt, a także pomaga w pokryciu bieżących kosztów. Jest to istotna pomoc, szczególnie poza sezonem, kiedy zoo odwiedza mniej gości.

Dyrektor ogrodu zoologicznego dr Sven Hammer podkreśla znaczenie tego wsparcia: „ W tym roku ponownie Nasze Zoo, stoi w obliczu wyzwań finansowych, wynikających między innymi z rosnących kosztów energii, karmy dla zwierząt i innych. Tym bardziej, cieszy nas wsparcie naszych lojalnych gości, którzy myślą o nas kupując prezenty świąteczne! W ten sposób możemy sprawić radość rodzinie, przyjaciołom lub partnerom biznesowym, wspierając zarazem ochronę gatunków i edukację ekologiczną".

Prezenty dostepne są zarówno w kasie  zoo, jak i w sklepie internetowym zoo www.zoo-goerlitz.de/online-shop.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również