NaStyku.pl

Szkoła w Zawidowie walczy o świetlicę marzeń

Szkoła Podstawowa w Zawidowie przystąpiła do konkursu organizowanego przez sieć sklepów: Biedronka, Firmę Hasbro oraz XYstudio Pracownia Architektoniczna. Do wygrania jest remont świetlicy szkolnej według projektu stworzonego przez dzieci.
Szkoła w Zawidowie walczy o świetlicę marzeń
Szkoła w Zawidowie walczy o świetlicę marzeń

Liczy się każdy głos! Zobacz, jak pomóc uczniom SP w Zawidowie.

Szkoła Podstawowa w Zawidowie zgłosiła się do konkursu, w którym nagrodą główną jest remont świetlicy szkolnej według projektu stworzonego przez dzieci. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez dzieci projektu wymarzonej świetlicy. Wyobraźnia została uruchomiona, prace powstały, a teraz należy codziennie głosować. Jeden komputer to jeden głos. Jedna gra Hasbro kupiona w sklepie Biedronka, to dodatkowe 100 głosów, wystarczy zarejestrować paragon.

Głosowanie potrwa do 22 grudnia br.

Głos można oddać na stronie siegrasiema.com

Organizatorem konkursu jest sieć sklepów: Biedronka, Firma Hasbro oraz XYstudio Pracownia Architektoniczna XYstudio.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Oddawanie krwi / fot. Pranidchakan Boonrom / pexels.com

Za oddanie osocza 2 dni wolnego i pakiet ulg

Życie
czwartek, 26 listopada 2020, 13:07
Osocze ozdrowieńców może pomóc pacjentom ciężko przechodzącym COVID-19. Pobrane podczas jednej wizyty może zostać zastosowane aż u 3 pacjentów. Żeby zwiększyć liczbę chętnych do oddawania osocza, rząd zaoferował dodatkowe korzyści. Jakie?

Zobacz również