NaStyku.pl

Szedł na rekord. Kierowca miał 7 zakazów prowadzenia i cofnięte uprawnienia do kierowania

Funkcjonariusze z Referatu Prewencji z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali kierującego pojazdem marki Seat. Jak się okazało mężczyzna posiadał siedem aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz miał cofnięte uprawnienia do kierowania.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Podczas służby na terenie gminy Bogatynia funkcjonariusze z Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Bogatyni zauważyli pojazd marki Seat, który zatrzymali do kontroli.

Po sprawdzeniu danych kierowcy w dostępnych bazach danych okazało się, że osoba posiada siedem aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kieruje tym pojazdem wbrew wydanej przez starostę zgorzeleckiego decyzji o cofnięciu mu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Kierowcą okazał się być 45-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego - informuje st.asp. Edyta Szydłowska z KPP w Zgorzelcu.


Ponadto w toku czynności ustalono, że kierujący był też osobą poszukiwaną celem ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również