NaStyku.pl

Symboliczna łopata wbita. Będzie modernizacja boiska w Radzimowie

Symbolicznym wbiciem łopaty zapoczątkowano modernizację boiska sportowego w Radzimowie. Pierwsze roboty ziemne rozpoczną się w przeciągu dwóch najbliższych tygodni.
Symboliczne wbicie łopaty przed modernizacją boiska w Radzimowie / fot. UG Sulików
Symboliczne wbicie łopaty przed modernizacją boiska w Radzimowie / fot. UG Sulików

15 września 2020 r. w Urzędzie Gminy Sulików podpisano umowę na modernizację boiska sportowego w Radzimowie – etap I. Jak informują urzędnicy, było to możliwe dopiero po rozstrzygnięciu trzeciego przetargu, który doprowadził do wyłonienia wykonawcy. Będzie nim, doświadczona w realizacji prac przy murawach boisk na kilku stadionach ekstraklasy oraz I ligi m.in. Cracovii i Chrobrego Głogów, Górnika Zabrze, firma z Wodzisławia Śląskiego Stadionbudowa sp. z o.o.

Symbolicznego wbicia łopaty na boisku dokonał Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński wraz z przedstawicielem wykonawcy Dominikiem Kowalskim. Według zapowiedzi, roboty ziemne mają rozpocząć się w ciągu dwóch najbliższych tygodni. Wartość tego etapu modernizacji wyniesie 310 tys. zł.

Nowe boisko służyć będzie jego gospodarzom, czyli Klubowi Sportowemu „Cosmos” Radzimów oraz dzieciom i młodzieży zrzeszonej w jego szeregach.  

 Podpisanie umowy dot. modernizacji boiska sportowego w Radzimowie / fot. UG Sulików

Podpisanie umowy dot. modernizacji boiska sportowego w Radzimowie / fot. UG Sulików

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również