NaStyku.pl

Świąteczne upominki z Naszego Zoo!

Szukanie odpowiednich prezentów często odbiera wielu z nas urok okresu przedświątecznego. Dla tych, którzy nie mają ochoty na skarpetki, slipki, biżuterię czy lalkę Barbie, Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec ma inną alternatywę.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Oferta Naszego Zoo na świąteczny upominek to 365 dni spędzonych z rodziną wśród zwierząt!

W dzisiejszych "szybkich czasach" i wiecznym deficycie czasu na celebrowanie chwil z bliskimi, warto pomyśleć o prezencie w postaci wspólnie spędzonych chwil. 

To bardzo proste. Wystarczy nabyć roczny bilet wstępu do Naszego Zoo lub kartę prezentową. Taki prezent z pewnością sprawi wielką radość wszystkim małym i dużym sympatykom zwierząt oraz odkrywcom, ponieważ wspólnie spędzony czas w otoczeniu zwierząt to zawsze niezapomniane chwile.

W Naszym Zoo wszystko jest możliwe - tu można obserwować, głaskać, bądź karmić zwierzęta. Na terenie zagrody wiejskiej można czesać kozy i świnie. Spojrzeć w oczy jeżozwierza bądź wielbłąda podczas ich karmienia. W zimowych miesiącach, na przykład, można zobaczyć pandę czerwoną maszerującą przez śniegowe zaspy, bądź wydrę biegającą po lodowej tafli w stawie. Podczas kiedy niektóre z naszych czworonogów nie dadzą się zobaczyć, można zająć się interesującymi grami przyrodniczymi, odwiedzić jeden z wielu placów zabaw, "Stodołę Odkrywców", zjechać ślizgawką do "Świata Królików", poskakać na trampolinie przy nowym wybiegu kangurów, czy zajrzeć do tybetańskiego domu rolników.

To wszystko codziennie, dla całej rodziny!

Bilety roczne już od 19,90 € rocznie!

Roczne bilety wstępu oraz kupony prezentowe otrzymać można codziennie w godz.  od 10:00 do 16:00 w kasie Naszego Zoo. Ceny poszczególnych biletów rocznych  znajdziecie Państwo na www.nasze-zoo.pl w zakładce odwiedziny/cennik.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...