NaStyku.pl

Strażackie Oscary. Wśród nominowanych OSP Jagodzin!

Poznaliśmy nominowanych do strażackich Oscarów. Wśród wyróżnionych znalazła się Ochotnicza Straż Pożarna z Jagodzina. Zwycięzców poznamy 18 maja podczas uroczystej gali.
Floriany 2019. Wśród nominowanych OSP Jagodzin
Floriany 2019. Wśród nominowanych OSP Jagodzin

Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2019 zbliża się do finałowego rozstrzygnięcia. Do elitarnej grupy najlepszych i najciekawszych projektów z 256 zgłoszonych w kategoriach I-XI nominowano 49 projektów zrealizowanych przez OSP samodzielnie i wraz z partnerami.

Organizatorem konkursu FLORIANY 2019 jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.  Głównym przesłaniem i celem konkursu jest inspirowanie, prezentowanie oraz premiowanie działań na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa, edukacji w dziedzinie niesienia pomocy i eliminowania zagrożeń, podnoszenia jakości życia mieszkańców małych i większych miejscowości, integracji i przeciwdziałania wykluczeniu, a także wspierania rozwoju i aktywizacji lokalnych środowisk. OSP Jagodzin została nominowana w kategorii Sport, Rekreacja i Turystyka, za zrealizowanie wydarzenia "Biesiada Wiejska Jagodzin 2018" wraz z partnerami: Radą Sołecką Sołectwa Jagodzin, Grupą Odnowy Wsi oraz Stowarzyszeniem "Moja Wieś Jagodzin"! Jest to ogromny sukces na arenie krajowej.

Podczas uroczystej gali, która odbędzie się 18 maja dowiemy się, czy nasza inicjatywa okazała się najlepszą w kraju. Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji konkursu w 2017 roku, za realizację inicjatywy "Gminne zawody MDP podczas Biesiady Wiejskiej Jagodzin 2016", także znaleźliśmy się w tym elitarnym krajowym gronie! – mówi Szymon Mikołajczyk, koordynator nominowanych projektów z lat 2017 oraz 2019.

Zdjęcia przypominające Biesiadę Wiejską Jagodzin 2018 oraz nominację jednostki w 2017 roku / fot. OSP Jagodzin

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również