NaStyku.pl

Strajk komunikacji miejskiej w Görlitz

W dniach 29 lutego i 1 marca będzie strajk ostrzegawczy kierowców komunikacji miejskiej w Görlitz.
fot. Urząd Miasta Görlitz
fot. Urząd Miasta Görlitz

Jak informują Miejskie Zakłady Komunikacji GVB w Görlitz na swojej stronie internetowej, zapowiadany przez Związek Zawodowy Verdi strajk ostrzegawczy w dniu 29 lutego i 1 marca br. obejmie również komunikację miejską w Görlitz. Należy liczyć się z tym, że w najbliższy czwartek i piątek przez cały dzień mogą nie kursować autobusy i tramwaje.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również