NaStyku.pl

SPP Zgorzelec: Za parkowanie płać za pomocą aplikacji

18 czerwca br. SkyCash ponownie udostępnił możliwość mobilnego opłacania parkowania w Zgorzelcu przez aplikację.
Strefa Płatnego Parkowania w Zgorzelcu / zdjęcie ilustracyjne
Strefa Płatnego Parkowania w Zgorzelcu / zdjęcie ilustracyjne

Wygodne i bezpieczne rozwiązanie, z którego korzystało wielu mieszkańców miasta wraca do Zgorzelca po krótkiej przerwie. Całej transakcji wniesienia opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania można łatwo dokonać w swoim telefonie. Nie ma potrzeby szukania parkomatów ani drobnych, więc dodatkowo użytkownicy aplikacji oszczędzają swój czas.

Usługa pozwala na opłacenie dokładnie takiego czasu parkowania jakiego potrzebujemy dzięki funkcji START-STOP. Do wyboru są również parkowanie "Na czas" oraz "Za określoną kwotę". Opłaty parkingowe są dokładnie takie same, jak przy zakupie papierowych bilecików.

Aplikację można pobrać w sklepach Google Play, AppStore oraz Huawei App Gallery. 

 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany przez policjantów motocykl marki Honda / fot. KPP Zgorzelec

Odzyskano skradziony na terenie Niemiec motocykl i skuter

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 11:58
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA, na jednej z posesji w gminie Sulików, odnaleźli motocykl oraz skuter pochodzące z kradzieży na terenie Niemiec. Wartość odzyskanych pojazdów to prawie 8 tys. zł. Zatrzymano 32-latka, który odpowie za paserstwo.
Otwarta naczepa tira przewożącego kartony z workami na śmieci / fot. KPP Zgorzelec

Nieudany skok na tira... z workami na śmieci

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 13:39
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali parę, która włamała się do naczepy samochodu ciężarowego i ukradła karton worków na śmieci. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem.

Zobacz również