NaStyku.pl

Śmiertelny wypadek na A4. Pijany kierowca z powiatu zgorzeleckiego najechał na tył lawety

Na autostradzie A4 w kierunki Zgorzelca doszło do śmiertelnego wypadku, w którym śmierć poniósł pasażer samochodu osobowego. Natomiast jego kierowca prowadził w stanie nietrzeźwości.
fot. OSP Krzyżowa
fot. OSP Krzyżowa

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy, 23 września na autostradzie A4, na wysokości Bolesławca. 

24-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem osobowym, będąc w stanie nietrzeźwości, najechał na tył lawety. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pasażer osobówki, również mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Sprawca wypadku miał ponad 2 promile alkoholu w organizmi. Został zatrzymany przez bolesławieckich policjantów - informuje KPP w Bolesławcu. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zarówno pasażer jak i kierowca to mieszkańcy Bogatyni. 

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również