NaStyku.pl

Skradziony na terenie Niemiec motocykl odnaleziony w Zgorzelcu

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED na jednej z ulic w mieście odnaleźli pochodzący z kradzieży motocykl.
Odnaleziony w Zgorzelcu motocykl marki Kawasaki / fot. KPP Zgorzelec
Odnaleziony w Zgorzelcu motocykl marki Kawasaki / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze z grupy SPEED, podczas służby na terenie Zgorzelca, zauważyli zaparkowany motocykl. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że Kawasaki został skradziony na terenie Niemiec. Tablice rejestracyjne, które miał założone, przypisane były do innego pojazdu. Wartość odzyskanego mienia oszacowano na kwotę 7 tys. zł.

Motocykl został zabezpieczony do dalszych czynności procesowych. Funkcjonariusze prowadzą teraz działania zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

 Odnaleziony w Zgorzelcu motocykl marki Kawasaki / fot. KPP Zgorzelec

Odnaleziony w Zgorzelcu motocykl marki Kawasaki / fot. KPP Zgorzelec

 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pan Dariusz Janik i podinsp. Andrzej Barna / fot. KPP Zgorzelec

Taksówkarz udaremnił próbę oszustwa metodą „na wnuczka”

Życie
piątek, 24 września 2021, 14:48
Dzięki odpowiedzialnej postawie taksówkarza udało się udaremnić próbę oszustwa metodą „na wnuczka”. Mężczyzna pokrzyżował plany przestępcom, którzy chcieli wyłudzić od 88-latki sporą kwotę pieniędzy i biżuterię.
Telefon komórkowy / zdjęcie ilustracyjne

Uważaj na SMS-y o kwarantannie lub zgubionym portfelu!

Życie
piątek, 24 września 2021, 10:10
Nowa fala oszustw SMS. Setki osób dostaje wiadomości informujące o skierowaniu na kwarantannę lub o zgubionym portfelu. Każda zawiera także link prowadzący rzekomo do strony internetowej. Nie otwieraj go!

Zobacz również