NaStyku.pl

Skradziona na terenie Niemiec Alfa Romeo odnaleziona w Bogatyni

Policjanci na jednej z bogatyńskich ulic odnaleźli pochodzący z kradzieży pojazd marki Alfa Romeo. Samochód został skradziony kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec.
Skradziona na terenie Niemiec Alfa Romeo / fot. KPP Zgorzelec
Skradziona na terenie Niemiec Alfa Romeo / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni uzyskali informację o miejscu, w którym może znajdować się skradziony na terenie Niemiec samochód. Informacje okazały się prawdziwe. Na jednej z ulic w mieście mundurowi odnaleźli utraconą Alfę Romeo.

Auto zostało zabezpieczone, a po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych oddane właścicielowi. Jego wartość pokrzywdzony wycenił na kwotę 150 tys. zł.

Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również