NaStyku.pl

Skradziona Alfa Romeo odnaleziona w Zgorzelcu

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” odzyskali kolejny samochód skradziony na terenie Niemiec. Tym razem Alfa Romeo była zaparkowana na jednym z osiedli w mieście.
Skradziona w Niemczech Alfa Romeo / fot. KPP Zgorzelec
Skradziona w Niemczech Alfa Romeo / fot. KPP Zgorzelec

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa”, podczas działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości trans granicznej uzyskali informację o miejscu, w którym może znajdować się skradziona Alfa Romeo. Samochód, o wartości ponad 144 tys. zł, został skradziony w Niemczech. Odnaleziono go na jednym z osiedli w Zgorzelcu.

Auto zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. Funkcjonariusze będą teraz szczegółowo wyjaśniać wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również