NaStyku.pl

Siemano Soprano – koncert dla Marceliny na PGE Turów Arena

29 września br. hala PGE Arena w Zgorzelcu stanie się miejscem niecodziennego wydarzenia – specjalnego koncertu charytatywnego na rzecz Marcelinki, rocznej dziewczynki walczącej z nowotworem złośliwym oczu.
fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Wydarzenie zostało zorganizowane przez projekt Siemano Soprano, przy wsparciu partnerów.  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Zgorzelec.

Od godziny 15:00, na scenie PGE Turów Areny wystąpią liczni artyści, którzy przyłączyli się do tej szlachetnej inicjatywy, wśród nich m.in.: Bajorson, Klaudia Zielińska, AGBE czy Vin Vinci. Dla Marceliny zagra też niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej, Gosia Andrzejewicz, która swoim talentem i charyzmą zapewni niezapomniane emocje wszystkim uczestnikom.

Wstęp na koncert będzie możliwy po wykupieniu „cegiełki” w kwocie 40zł za osobę. W jego trakcie odbędą się liczne loterie oraz licytacje, z super nagrodami do wygrania. Na arenie znajdzie się również pełna pyszności strefa gastro. Podczas całego wydarzenia będzie można wesprzeć zbiórkę dla Marcysi wrzutami do puszek.

Historia Marcelinki poruszyła nas wszystkich. Dzięki dotychczasowemu wsparciu ludzi dobrej woli dziewczynka jest już w Stanach Zjednoczonych i rozpoczęła terapię. Przed nią i jej rodzicami długa i ciężka walka z chorobą – okrutnym siatkówczakiem, który odbiera Marcysi wzrok. Zebrana do tej pory kwota pozwoliła im stanąć do tej walki ale może nie być wystarczająca w sytuacji długofalowego leczenia. Nie pozwólmy, by brak środków przeszkodził w powrocie do zdrowia.

Bądźmy tam dla Marceli – bawmy się i pomagajmy.

Start: 29 września. Godzina 15:00. Hala PGE Turów Arena w Zgorzelcu

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również